Mother's red shoes
Mother's red shoes
Mother's red shoes
Mother's red shoes

Mother’s red shoes

 

This artwork is a part of the “Lost in time” project, which is my attempt to capture the vague state of the world and uncertainty about the future with a visual medium. It is at the fingertips when you are living in the epicenter of something unstable.
I born in the USSR – the country that is no longer exists. And grew up in an independent Ukraine. At the moment of the disintegration of the USSR, I was 7. For the boy of my age, it was unnoticed that one country has gone forever and something changed. Here, in Ukraine, a lot of things around reminds of a past time that has gone. Abandoned buildings that have lost their purpose – symbols of a bygone era. Disconcerted people that lost their faith. Lost in time. There is no clear vision of what comes next.

 

 

Мамині червоні туфлі

 

Ця робота – частина проекту “Загублені в часі”, що є моєю спробою зафіксувати у візуальних образах невизначенний стан у якому знаходиться світ. Невпевненість у тому куди ми рухаємося і що буде завтра. Ми живемо у часи постійних прискорених змін, немає нічого стабільного і чіткого на що можна розраховувати надовго. Особливо госто це відчувається коли ти є в епіцентрі чогось непердбачуваного.
Я народився у СРСР – країні, якої нині вже не існує. А зростав у самостійній державі Україні. На момент розпаду СРСР я був ще малим хлопчиком і для дитини ця зміна однієї країни на іншу була геть не відчутна. В Україні все навколо нагадує про минуле якого вже немає. Закинуті будівлі, що втратили своє призначення – символи минулої епохи. Розгублені люди, що втратили свою віру. Загублені у часі. Немає чіткого бачення, що буде далі. Яким буде наше завтра? Ніхто не знає. Майбутнє відкривається нам поступово. Крок за кроком ми рухаємось наче в тумані. І бачимо чіткі відповіді лише коли наблизились до них впритул.
 

 

 


Medium: Acrylic on canvas


Size: 40x35cm


Year: 2020


Available


Category: