Pink elephant in the china shop
Pink elephant in the china shop
Pink elephant in the china shop
Pink elephant in the china shop

Pink elephant in the china shop

 

This artwork is a part of the “Lost in time” project, which is my attempt to capture the vague state of the world and uncertainty about the future with a visual medium. It is at the fingertips when you are living in the epicenter of something unstable.
I born in the USSR – the country that is no longer exists. And grew up in an independent Ukraine. At the moment of the disintegration of the USSR, I was 7. For the boy of my age, it was unnoticed that one country has gone forever and something changed. Here, in Ukraine, a lot of things around reminds of a past time that has gone. Abandoned buildings that have lost their purpose – symbols of a bygone era. Disconcerted people that lost their faith. Lost in time. There is no clear vision of what comes next.

 

 

Рожевий слон в посудній лавці

 

Ця робота – частина проекту “Загублені в часі”, що є моєю спробою зафіксувати у візуальних образах невизначенний стан у якому знаходиться світ. Невпевненість у тому куди ми рухаємося і що буде завтра. Ми живемо у часи постійних прискорених змін, немає нічого стабільного і чіткого на що можна розраховувати надовго. Особливо госто це відчувається коли ти є в епіцентрі чогось непердбачуваного.
Я народився у СРСР – країні, якої нині вже не існує. А зростав у самостійній державі Україні. На момент розпаду СРСР я був ще малим хлопчиком і для дитини ця зміна однієї країни на іншу була геть не відчутна. В Україні все навколо нагадує про минуле якого вже немає. Закинуті будівлі, що втратили своє призначення – символи минулої епохи. Розгублені люди, що втратили свою віру. Загублені у часі. Немає чіткого бачення, що буде далі. Яким буде наше завтра? Ніхто не знає. Майбутнє відкривається нам поступово. Крок за кроком ми рухаємось наче в тумані. І бачимо чіткі відповіді лише коли наблизились до них впритул.
 

 

 


Medium: Acrylic on canvas


Size: 50x40cm


Year: 2020


Available


Category: